www.tutkalmarket.com sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

İade etmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasını kullanarak veya iade/ arıza bildirim formunu doldurarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Telefon ya da mail ile yapacağınız bildirimi yapmadan yollanan ürünler siz değerli müşterilerimize geri gönderilecektir.

Öncelikle, memnuniyetiniz açısından, ürünleri kargodan teslim aldığınız sırada kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeniz önemle rica olunur. Eğer kargo
paketinde ya da ambalajında herhangi bir bozulma durumu varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapmanız gerekmektedir. Ürünü teslim aldıktan sonra ürüne kargo sırasında zarar verildiği iddiası ile yapılan iadeler kabul edilemez.

Ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşanmamasına karşın ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, firmamızdan aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde firmamıza faturası ile birlikte iadesini yaptığınız sürece işleminiz dikkate alınacaktır.

7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı (defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. Ayıplı ya da defolu mallar haricinde, ürünlerin firmamıza geri yollanması halinde kargo ücreti siz değerli müşterilerimize aittir.

İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği uzmanlar tarafından incelenir. İade onaylanırsa, 7 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı  kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR